sales@zhelf.com

+86-512-53525905

Toote kategooria

Kontakt:Lee Daniel
Tel:86-512-53525905
Mobiil:8613382114523
E-post:Sales@zhelf.com
Lisada:Songnan Industrial Zone

Kodu > Uudised > Sisu
Racki turuarendus Jul 01, 2017

Kuigi puidust ukseraamide kolmeastmelised linnade turgude areng on suhteliselt maha jäänud. See tähistab kuivatusraami tootmisharust kõrgema taseme, täiuslikuma müügisüsteemi stiili, Riietus Racki kolmeastmelise kuivatusraami tööstuse arendamiseks, mis on hea alus. Riietus Rack Järgneb suure hulga teise ja teise astme linnade üleandmiseks kolmeastmeline linnad linna, kolmeastmeline linnade jaoks puidust uksed kuivatuskapid nõudlus järk-järgult suureneb, kolme liini turg järk-järgult küps. Hinnatõusuga jälgivad ka Hiina puidust uksi, pagasiruume ja toorainet. Kolmanda tasemega linnade arendamisel astuvad paljud kolmanda taseme linnad järk-järgult õigesse suunda ja püüavad seejärel mitmekesistada kanalite arengut.

Kuivatusraamide kolmanda klassi linnad ärimehed järk-järgult riiete riideparkide tööstusesse erinevad teistest kuivatusraamitööstustest, Clothing Racki liftihoidjad varieerusid - alates kruvist kuni välistingimustes kuivatusraamideni, torust teraseni. Kuna esimese ja teise tasandi linnad, mis on turu suuruse, laiaulatusliku esialgse turuvormingu mõju, tugevate kolmanda taseme linnade mõju, et taastada turg oma keskmist turgu, on veelgi keerulisem. Kanali blokeerimine toob kaasa palju võimalusi uute klientide kadumiseks asjata. Seevastu Riietus Racki kolmekohalise linna puidust ukseraamide suurus on palju väiksem. Kuivatusraamide äri kapteni võimalus tõusta kolmetasandiliste linnade kolmanda line turg leida jalg, Riietus Rack siduda laagris, ja siis plaanib arendada. Pidev iseseisev stiil vähendas nende väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete vastupanu tururiskile, kui turukeskkond muutub, kõige haavatavam mõju.

Turg hakkab järk-järgult kasutusele võtma turuliidrite kolmerattaliste turulõikurite tööstusharude professionaalse turu ehitamise esimese ja teise astme linnades järk-järgult kolmanda tasandi linnadesse, mille arenenud piirkonnad on välja arendanud majanduslikult arenenud piirkonnad. Näiteks on nüüd Interneti-ajastu, rõivaste võrguturundus on järk-järgult vastu võtnud suured ettevõtted, kuid paljud väikeettevõtted ei ole seda arvesse võtnud. Selline olukord on lihtne põhjustada tootmisharudevahelist konkurentsi, piirates tööstuse arengut. Puuduvad "halvasti pekstud" vaidlused, välja "ekstravagantsus", natuke rohkem native "lapselik", Clothing Rack üsna vastsündinud vasikad ei karda tiigrit, levitamise tugev atraktsioon, turg Mainstream aeglaselt tutvustas kolme rida Turg.

Viimastel aastatel on puidust ukse riiulite tööstuse kiire areng turule toonud lõputud ärivõimalused, on Clothing Rack, kes ütles, et rõivaplaat on surnud metallplaat, kauplustes riideparkide elementidega ühendamiseks, on kaup Kohe pilk moes.

Rasvav julge pühendumus teenindusele, et haarata turg Vastavalt üheksa on kuivatusraamid Xiaobian aru, tänapäeva puidust ukseraamide turg, puuduvad tõstelaagrid, Clothing Rack või turuvõimaluste puudumine, kõige enam puudu on just see kohustus.

Siiski ei moodusta paljud professionaalsed ja eristavad ärimudeli paljud linnade kuivatusraamide ühe või kahe rida, kuigi rackide arv ei ole kõrge ja integreeritud turul rohkem. Selles kontekstis muutub kolmeastmeline linnade valik turvaliseks varjupaigaks. Riietusruum Turu seisukohalt orienteeritud majanduskeskkonna huvides, kui riidepüstolad valmistavad julgelt julgeid pühendumusi, meelitab rohkem tähelepanu, võib teenusepakkuja järgida selle eeskuju, et võita tarbijate tunnustamine, avada kanaleid kaupluste loomiseks Tarbijatele antakse loomulikult tagatis, mis muudab turu laialdaseks. Raske integreerimise kaudu on esimeste ja teise astme linnades alustanud kuivatamine riiulite riiulite kaubamärgiga kauplustes suurt hulka tekkivaid, rõivamanuseid ja kolmeastmelisi linnu arengujoonus. Praegu on puidust ukseraamide turgude arendamise esimese ja teise astme linnad küpsemad, Riietus Rackil on märkimisväärne kuivatuskapid.

Kui puidust ukseraamid järk-järgult tihendatakse kasumi saamisel, on paljud ettevõtted teadlikud probleemi tõsidusest, pikaajalise arengu jaoks peame valima uue turu. Praeguses olukorras on turul investeeritud ühe linna või linna kahe puidust riiuli rida väga suured, ümberkujundamise kiirus on suhteliselt kiire. Nii laiendada müügikanaleid, Riietus Rack ja kanal on hea operatsioon on suur hulk väikeste puidust ukseraamid äri on tõesti hädavajalik. Riietus Rack Need ei ole uhke "pakend", rõivaste riiul, kuid laiade kuivatusraamide kolme rida on turg eriti aktiivne ja vaba.

Kuna rahvusvaheline finantskriis levis virtuaalsest majandusest reaalmajandusse, siis väliskaubanduse ja -ekspordi suurenemine välismaiste turgude tohutu mõju tõttu ning paljudel riiete riiulitelt äritegevuse korraldused vähenesid kiiresti, tootmine ja juhtimine seisavad silmitsi tõsiste probleemidega. Riietusruum Viimastel aastatel on traditsioonilised kuivatuskellad, mis töötavad ebaühtlaselt, tõstavad kuivatusraamide kvaliteeti ja müügijärgset teenindust, tekitavad palju probleeme.